وجود تعداد بیش از حد زنبورعسل در یک کلنی که سبب ازدحام جمعیت می شود، به این معنی است که امکان سرایت و شیوع بیماری مسری وجود دارد. یک کندوی زنبور عسل برای برخی از حیوانات، شکار خوبی محسوب می شود. بنابراین انتظار می رود گورکن ها و جوجه تیغی ها بتوانند خساراتی به زنبوردار وارد کنند. انواع بیماری زنبور عسل شناخته شده، در مراحل لاروی خسارت می زنند و تخم و شفیره زنبور عسل کمتر مورد حمله عوامل بیماری زا قرار می گیرند.

انواع بیماری زنبور عسل

1- لوک آمریکایی American foulbrood
2- لوک اروپایی foulbrood
3- لارو کیسه ای Socbrood

ما ارائه دهنده خدمات پاکسازی و درمان هستیم

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

img_divider

مزایای اصلی خدمات

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

  خانه خود را با یک باغ زیبا گسترش دهید
  ارزش اموال شما چندین بار ارزش اولیه را افزایش می دهد
 زیبایی باغ زیبایی که با سن بهبود می یابد
  زمینداران گواهی شده و مطمئن تمام شده است
  متخصصین ما در سمینار آموزشی سالانه شرکت می کنند